Rokowania po resekcji jelita cienkiego

witam.jakie są rokowania po resekcji jelita cienkiego(pozostało 85 cm). chory trafił do szpitala we wstrząsie septycznym zimnym dodatkowo w drugiej dobie po operacji wystąpiło zapalenie otrzewnej. chory ma 73 lata. bardzo proszę o odpowiedz.pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Rokowania powinien określić lekarz prowadzący znający pełną historię choroby oraz aktualny stan kliniczny.