Rokowania w przypadku usunięcia piersi z powodu raka i zastosowaniu chemioterapii

mam raka piersi. chcialam sie dowiedziec jak dlugo sie z nim zyje.obecnie jestem po usunieciu piersi i po czterech czerwonych chemiach teraz czeka mnie dalsze leczenie.

Szanowna Pani! Nie zajmuję sie przepowiadaniem przyszlości! Nie ma też "widełek" co do dlugości przeżycia!!! Nie znam szczegółów Pani choroby , abym mógł powiedzieć coś bliżej! Proszę omówić szczegółowo te sprawy z onkologiem prowadzącym! zż