Rokowanie przy raku piersi z Her 3

Witam, u mojej mamy, która obecnie jest w wieku 57 lat stwierdzono raka piersi z Her 3. Po wszystkich badaniach nie znaleziono przerzutów ani na węzły chłonne ani na inne podstawowe narządy. Pierś została usunięta i mama przechodzi chemioterapię. Proszę o odpowiedź jak dalej powinno przebiegać leczenie i jakie są rokowania przy tym typie choroby? Z góry dziekuję.

Witam , szczegóły co do dalszego postępowania i rokowania proszę omawiać z lekarzem prowadzącym! Ja mam za malo danych o przebiegu choroby oraz obecnym stanie , abym mógł powiedzieć coś konkretnego!!! z.żurawski