Ropoznanie z biopsji cienkoigłowej

Mam rozpoznanie z biopsji cienkoigłowej Tu mammae sin.Ca susp. Jaki to rodzaj raka?

Drogą biopsji cienkoigłowej nie można rozpoznać rodzaju raka - badanie potwierdza obecność komórek podejrzanych: należy pobrać wycinki tkankowe (albo biopsja gruboigłowa / mammotomiczna, albo biopsja otwarta, czyli wycięcie guza). O rodzaju metody zadecyduje z panią chirurg-onkolog w oparciu o badanie palpacyjne i badania obrazowe