Rozciągnięta skóra pod oczami po hialorunidazie

Prosze Panstwa, czy skora u 30 ltki pod oczami moze jeszcze sie wchlonac? Skora zostala rzciagnieta po hialorunidazie oraz pognieciona. Jestem po pierwszym podaniu osocza raz po laserze titan. Zabieg hialorunidazy zostal wykonany 2 miesiace temu. dziekuje

Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Szanowna Pani
Terapia osoczem i laserem frakcyjnym wydaje się być właściwą. Niestety ta okolica sama z siebie jest niezwykle wrażliwa. Dla pocieszenia wspomnę iż efekty kilkukrotnie powtarzanych procedur będą widoczne ale nie wcześniej niż po pół roku także proszę się uzbroić w cierpliwość