Różne dolegliwości przedmiesiączkowe

Dlaczego jest tak,ze nie zawsze przed miesiaczka mam te same objawy? Czasem bardzo bola mnie piersi,a czasem nie czuje zadnego dyskomfortu z ich strony. Czasem tydzien przed okresem pojawia sie tradzik, a czasem wcale tego objawu nie obserwuje. Czasem mam lekkie klucia jajnika w okresie owulacji,innym razem nie czuje nic. Czy to moga byc problemy hormonalbe? Ostatnie badania pokazaly ze mam podwyzszona Prolaktyne (60 jedn.), ale akurat w tym cyklu nie bolaly mnie piersi. Czy mam powody do obaw??

Wskazana diagnostyka hormonalna oraz leczenie hiperprolaktynemii. Proszę pamiętać że nie każdy cykl jest owulacyjny i stąd różne samopoczucie w różnych cyklach.