Różnice w wyglądzie błon dziewiczych

Gdy ogladałam swoja pochwę w lusterku by sprawdzic czy mam błonę, rozchyliłam wargi sromowe i zobaczyłam coś co zamyka wejście do pochwy. Jednak nie wyglada to na cienka blone tylko takie fałdki. Czy to może byc równiez błona tylko inny rodzaj?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobnie opisuje Pani wargi sromowe mniejsze. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.