Różowa wydzielina z pochwy przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od pół roku biorę tabletki antykoncpecyjne. Do tej pory wszystko było ok, dodam że mam nadżerkę. Po ostatnim okresie miałam brązowe wydzieliny. Ostatnio podczas stosunku zauważyłam że z pochwy wydzieliło mi się trochę różowo-czerwonego rzadkiego płynu. Nie powtórzyło się to już ponownie, ani nie miało miejsca wcześniej. Tabletki biorę regularnie. Dodam również, że partner nigdy nie spuszcza się do pochwy. Czym może być spowodowany ten "płyn"? czy to jakiś efekt uboczny tabletek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nadżerką. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.