Rozpoznanie histopatologiczne sekcji zwłok dziecka urodzonego w 34 tygodniu ciąży

LIST 2/2 Dzień Dobry. Proszę o interpretacje protokółu z sekcji zwłok mojego synka, urodzonego w 34 tygodniu, waga 3670g ROZPOZNANIE HISTOPATOLOGICZNE: Atelectasis primaria ac venostasis pumonum typi respiratorii. Hyperaemia capillarovenosa substantiae albae telencephali. Venostasis hepatis cum focis hematopoesi fetalis. Venostasis lienis et renum. Haemorrhagias destruentes corticis fetalis glandularum suprarenalium. Structura myocardii normotypica. Jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedź Mama
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien zinterpretować lekarz prowadzący ciążę, który będzie mógł odnieść jego wynik do obrazu klinicznego.