Rozrost macicy endometrium po Proverze a ryzyko nowotworu

Mam 58 lat, czy rozrost macicy endometrium 15 po Prowerze 2 m-cach spadło do 12 i przez 4- ce nic. Krwawienie wewnętrzne stwierdzone przez badanie ginekologiczne. Czy to już rak. Czy można zrobić jakieś badania komputerowe- jakie? i gdzie? Bo znowu będzie mnie czekać biopsja cienkoigłowa lub łyżeczkowanie? Boję się. Proszę o radę. Grażka

Wielce Szanowna Pani ! Trzeba przeanalizować wszystkie wyniki i podjąć decyzję. Proszę zasięgnąć dodatkowej konsultacji. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa