Rozsiane fale wolne theta w okolicach skroniowo-centralnych w wyniku badania

Zapis średnio zróżnicowany przestrzennie z dużym narzutem polekowej czynności szybkie.Czynność podst. słabo wyrażona pod postacią poj.grup fal alfa 9-10Hz o ampl do 25uV.RZ słabo zaznaczone.We wszystkich okolicach dominuje czynnosć beta niskonapięciowa.Ponadto w okolicach skroniowo-centralnych obecne sa rozsiane fale wolne theta 5-6Hz o ampl nieznacznie wyzszej od tła.FS i HW nie aktywuje zapisu zapis czuwania o nieznacznie zwiększonym udziale fal wolnych theta w okolicach skron.-centr. Lat 11

Witam! Zapis badania nie jest prawidłowy. jego pełnej interpretacji powinien dokonać specjalista neurolog, który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania. Zdarza się bowiem, że nieprawidłowy wynik eeg występuje o całkowicie zdrowych osób, bez jakichkolwiek objawów klinicznych.