Rozstanie z chłopakiem

Dzień dobry.Nie dawno rzucił mnie chłopak,chodzimy razem do szkoły jest w maturalnej klasie.Ostatnio pokazuje mi się jakie ma nowe koleżanki często spędza z nimi czas,boli mnie to że tak szybko o mnie zapomniał i chamsko się ze mną rozstał.Rozmawiałam z pedagogiem szkolnym i ma on problemy psychiczne.Nie ma kolegów tylko chodzi i szuka nowych koleżanek bysię na mnie wyżalić i zapewnić sobie byt.Były sytuacje co się zalił na mnie innym koleżanką i wszystko co im mowił to kłamstwa, nie radzę sobie

Podobne zachowanie, wynikające właśnie z trudności poradzenia sobie, być może zaniżonej samooceny, wysokiej wrażliwości na aprobatę społeczna, mogą bardzo ranić. Warto, żeby w miarę możliwości postarała się Pani odciąć od tego, nie dowiadywać, co się dzieje i zapewnić sobie wsparcie bliskich. Być może także warto skorzystać z pomocy psychologa. Jeśli nie ma szkolnego można dowiedzieć się i możliwość skorzystania z pomocy psychologa w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej.