Rozstanie z przyjacielem

Mój przyjaciel zerwał ze mną kontakt i nie wiem, jak sobie z tym poradzić. to moja wina. przyjaźniliśmy się krótko. ok. miesiąca. on po jakimś czasie powiedział mi, że chciałby w przyszłości ze mną być. potem wyszło jakoś tak, że zaproponował związek, ale dwa dni później to odwołał i powiedział, że nie jest jeszcze na to gotowy (jest 3 tygodnie po rozstaniu). w smsach razem z moją koleżanką śmiałyśmy się z tego. a on to zobaczył. powiedział, że nie chce mnie znać. co ja mam robić?

Witam,
mam wrażenie, że Pani przyjaciel bardzo Pani zaufał i że teraz może czuć się głęboko zraniony treścią smsów. Jedyne, co może Pani obecnie zrobić to przeprosić go i poprosić o szansę odbudowania jego zaufania.
Pozdrawiam serdecznie,
Marta Kołacka

Zachęcam do szczerej rozmowy, która wiele wyjaśni. Wyjaśnienie podczas spotkania może przynieść ulgę, jasność i poukładanie tego, co do tej pory było w domysłach. Jeśli chłopak odrzuci taką propozycje- z powodu zranienia, jakiego mógł doznać, warto uszanować jego decyzję. Zaczekać i samemu też rozeznać, co właściwie Pani czuje i czego chce.