Rozstępy i cellulit u 21-latki

Mam 21 lat.Moim problemem są rozstępy i cellulit, mam 155cm wzrostu i waze 59kg.Moze to wina mojej wagi?cellulit mam od kiedy pamietam ale w ciagu roku się zwiększyl, a co do rozstepow nigdy ich nie mialam i pojawily sie jakies dwa miesiace temu. dodam, że przytylam w ciagu roku okolo 10 kg.Jak się pozabyc tego okropnego cellulitu i rozstępów??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby skorzystać z porady farmaceuty. W aptekach dostępne są preparaty zapobiegające rozwojowi tych dolegliwości.