Rozstępy na pośladkach u 19-latki

Witam! Mam 19 lat i mam straszny problem z rozstępami na pośladkach, pojawiły się,kiedy zaczęłam dostawać, kształtów, i to trochę już trwa, są one już koloru białego i widoczne, jak się pozbyć ich ?

1. zabiegi lasrewe
2.Mikronakłuwanie, Dermapen + naprzemiennie peelingi+ karboksyterapia
3. Mezoterapia
Zapraszam na konsultacje
Wybór zależy oceny stanu skóry
Pozdrawiam
Ewa Rybicka

Witam serdecznie,

Najskuteczniejszym rozwiązaniem sa tzw techniki łączone - czyli użycie lasera frakcyjnego np o długości fali 1540 w połączeniu z ostrzykiwaniem osoczem (Regeneris) lub np zabieg Dermapen z mezoterapią specjalnym preparatem przeciwrozstepowym (Strech Care).

Proszę również pamiętać, że rozstęp jest tym łatwiejszy do usunięcia im młodszy.

Serdecznie pozdrawiam

Witam
Najskuteczniejsza metodą leczenia rozstępów jest laser frakcyjny CO2 lub radiofrekwencja mikroigłowa. Czesto łączymy te metody dodatkowo z ostrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym, które dodatkowo stymuluje skórę.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska