Rozstrzenie oskrzeli oraz astma oskrzelowa

Witam serdecznie. Mam 24 lata i zdiagnozowano u mnie rozstrzenia oskrzeli oraz astmę oskrzelową. Czy w związku z tym mogę uprawiać sport mimo nietolerancji wysiłkowej i napadów duszności?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przed powrotem do uprawiania sportu należy uregulować astmę. Jeśli leczenie będzie na tyle skuteczne aby nie dochodziło do napadów duszności to można stopniowo wdrażać wzmożoną aktywność fizyczną.

Witam

Poszukuje pacjentów z całego kraju którzy
chcieliby dołączyć do nowego programu klinicznego z nowym lekiem leczącym rozstrzenia oskrzeli. Program prowadzę
w centrum medycznym pulsmedica ul. Paderewskiego 6 Łódź. Sponsorujemy transport i zakwaterowanie w Łodzi na czas 1 -2 dniowych wizyt i leczenie przez rok.
W razie zainteresowania- zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam Dr n. med. Tomasz Grzelewski alergolog Pulsmedica Łódź. tel 608021224 , - email- Tomasz.grzelewski@gmail.com . Telefon- prosze o sms oddzwonie. ciezko z odbieraniem. ale oddzwaniam.