Rozszerzanie diety 5-miesięcznego niemowlaka

Moj 5miesieczny syn karmiony jest od 4 tygodnia zycia zarowno butelka jak i piersia. Do3 miesiaca zycia borykalismy sie z kolkami i problemami trawiennymi.Dziecko ciagle sie prezylo,plakalo i bylo niespokojne...przez jakis czas jednak wszystkie te objawy minely wiec zdecydowalam sie na rozszerzenie diety malca po ukonczeniu 4 miesiaca.Pomalu wprowadzalam dynie,marchew i kartofla,codziennie syn dostaje tez jabklo.Od paru dni synek placze,prezy sie a wczoraj nawet mial lekka goraczke..czy to zla dieta czy tez moze zeby? bo malec sie slini i ciagle szuka czegos raczka w buzce.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane ząbkowaniem. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.