Rozszerzanie diety niemowlęciu z AZS

MAM 6 MIESIECZNA CORKE Z ZAPALENIEM ATOPOWYM SKORY. WPROWADZAM JEJ POSILKI STALE. CZEGO NALEZY UNIKAC?

Droga Mamo,

radziłabym wybierać produkty uznane za najmniej alergizujące. Niektóre firmy mają specjalne oznaczenia na słoiczkach, np. firma HiPP oznacza literka "A". Do produktów tych należą np. marchewka, dynia, ziemniak, jabłko, gruszka, indyk, jagnięcina, ryż itd.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska