Rozwarcie szyjki macicy w 29. tygodniu ciąży

jestem w 29 tyg. ciazy i mam rozwarcie szyjki maicy na 1 palec. z tego powodu moj lekarz wypisal mi skierowanie do szpitala. przeciez w 7 mc moze sie juz robic powoli rozwarcie.prosze o odp. bo we wczesniejszych moich trzech ciazach tez mialam rozwarcie i ciaze donosilam do 37 tyg. dzieci urodzilam zdrowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W 7 miesiącu zdecydowanie nie pojawia się jeszcze rozwarcie! Sugeruję postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa, który prowadzi Pani ciążę.