Rozwód rodziców i myśl o samobójstwie

Witam,mam na imię...zresztą to nieważne,prawdopodobnie pisze ze zbyt głupim problemem,ale trudno.Wiem,że ludzie mają poważniejsze problemy,ale potrzebuję móc komuś opowiedzieć i być może otrzymać poradę.Chwilami po prostu się boję.Moja rodzina się rozpadła.Moi rodzice są po rozwodzie.Chciałam się zabić.Pewnie nikogo to nie zainteresuje,ale trudno.Moja klasa znęcała się nade mną.Biorę leki.Ogólnie jestem trochę uszkodzona,a w każdym razie tak się czuję.Jestem zakochana i nienwaidzę tego,co czuję.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Rozumiem, że rozwód Twoich rodziców jest dla Ciebie bardzo bolesny. Boisz się tego, jak będzie wyglądało teraz Twoje życie, jakie zmiany Cię czekają. Pamiętaj jednak, że mimo iż Twoi rodzice się rozwiedli, to nadal są Twoimi rodzicami, nadal Cię kochają. Może warto, żebyś szczerze z nimi porozmawiała na temat tego, co czujesz i co się w tym momencie z Tobą dzieje?
Pamiętaj także, że zawsze możesz skorzystać z pomocy psychologa szkolnego i telefonu zaufania: 116 111 (Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży).
Pozdrawiam

Dzień Dobry ,

Zacznę od tego, że nie ma "głupiego problemu".

Proszę nie czekać i zwyczajnie porozmawiać ze zwyczajnym psychologiem (w ramach NFZ-tu lub prywatnie), który byłby pomocny w radzeniu sobie z wyzwaniami, które obecnie się pojawiły, czego serdecznie życzę,

Irena Mielnik-Madej