Ruchy poniżej pępka w 29. tygodniu ciąży

witam jestem w 29 tyg ciazy macice mam juz powyzej pepka a ruchy czuje czesciej ponizej pepka zwłaszcza gdy dziecko sie naprezy to jest to na wysokosci pepka czy to normalne

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Odczuwanie ruchów płodu w ten sposób jest normalne i wynika z ułożenia dziecka. Proszę pozostać pod stałą opieką ginekologa.