Rwące bóle jajnika i nieregularne miesiączkowanie

Witam serdecznie. Juz od dawna borykam się z problemami lewego jajnika od kilkunastu lat czułam rwący ból jego przed okresem ,od jakiegoś 1,5roku zmieniło sie to w mędzenie - nie wiem jak to okreslić które męczy kilkanaście nawet dni następnie ustępuje i znowu i czasem czuje jakby ten jajnik był powiększony,,jakby ktoś dosłownie położył mi cegłe na nim'-,robiłam usg pare razy i nic,od paru miesiecy plamię przed i po okresie,teraz okres sie spóźnia prawie 2 tyg ale plamie co to moze być?dziękuje

Za opisanymi przez Panią dolegliwościami stać mogą różne, często bardzo złożone przyczyny. Z tego powodu zalecana jest wizyta u lekarza specjalisty w celu zebrania szczegółowego wywiadu i wykonania badań diagnostycznych. Umożliwi to dotarcie do przyczyny dolegliwości. Problem wymaga integracyjnego (interdyscyplinarnego) podejścia.