Rwący i intensywny ból pod udem i pod kolanem

Rwący i intensywny ból pod udem i pod kolanem zwłaszcza podczas siedzenia.Ból ustępuje kiedy kładę nogę wysoko opierając ją np.na biurku.Udałam się do chirurga naczyniowego sądząc, ze to żyły. On skierował mnie na RTG kręgosłupa. I oto wynik: " Lordoza lędźwiowa zachowana.Prawoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z rotacją kręgów.Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L5/S1.Trzony kręgów i krążki międzykręgowe prawidłowej wysokości.Bliskie poziomemu ustawienie kości krzyżowej.Dziękuję.

Witam! Prawoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z rotacją kręgów - najprawdopodobniej wada wrodzona budowy kręgosłupa.
Obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L5/S1 świadczy o początku choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa.
Bliskie poziomemu ustawienie kości krzyżowej - nieprawidłowe ustawienie mogące powodować dolegliwości bólowe.
Myślę że w tym przypadku warto zasięgnąć opinii neurochirurga, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zdecyduje o dalszym postępowaniu (odpowiednio dobrana rehabilitacja, wykonanie dokładniejszego badania jakim jest rezonans magnetyczny, ewentualna kwalifikacja do zabiegu operacyjnego).