Ryzyko ciąży a petting przez bieliznę

Witam, mam 20 lat. 26-28 czerwca dotykaliśmy się z moim chłopakiem. Mieliśmy na sobie bieliznę, on dotknął swojego penisa, a po jakimś czasie włożył mi palec do pochwy. Była to końcówka moich dni płodnych. Dodam, że jestem jeszcze dziewicą. Czytałam, że jest możliwość przeniesienia nasienia przez palec i istnieje możliwość zapłodnienia. Pytałam go, czy czuł jakieś delikatne wytryski lub płyn na penisie. Mówił, że nie bezpośrednio, ale miał trochę wilgotne majtki. Czy istnieje możliwość zapłodnienia jedynie przez dotknięcie wilgotnej bielizny? Cykle mam nieregularne, występują co 29, 31, 27, 31, 29 dni. W zależności od długości cyklu w tym miesiącu powinnam go mieć już wczoraj lub w przeciągu 2 kolejnych dni. Strasznie się denerwowałam tym, że mogę być w ciąży przez ostatni tydzień, więc okres może mi się spóźnić z tym, że nie wiem ile. Od kilku dni moje piersi są nabrzmiałe i czuję ból. W poprzednim tygodniu z mojej pochwy wydobywała się niewielka ilość białego a później żółtawego śluzu. Wczoraj po minimalnym podnieceniu miałam bardzo dużo przezroczystego, lejącego się śluzu. Czy to normalne przed miesiączką?

Witam serdecznie! Nawet podczas pieszczot z penisa może wydobywać się preejakulat. Jest to wydzielina wydostająca się z męskiej cewki moczowej w wyniku podniecenia płciowego przed wytryskiem nasienia. Mogą się w niej znajdować plemniki, a co za tym idzie, może spowodować zapłodnienie. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy zachowanej błonie dziewiczej w takim przypadku jest jednak minimalne. Przy nieregularnych cyklach miesięcznych trudno określić, czy znajdowała się Pani podczas dni płodnych. Trudno też określić konkretną datę miesiączki. Przyczyn opóźnienia miesiączki może być wiele. Stres, zmiana klimatu, rozpoczęcie nowej diety, infekcja to jedynie kilka przykładowych przyczyn opóźnienia miesiączki. Jeżeli chodzi o śluz wydzielający się z pochwy to bezpośrednio przed miesiączką zazwyczaj wydziela się biała, gęsta wydzielina. Ciągnąca, przeźroczysta wydzielina zazwyczaj pojawia się podczas dni płodnych, w środku cyklu miesięcznego. Jest też normalny, fizjologicznym objawem podniecenia. Obrzmienie i ból piersi bardzo często są objawem zbliżającego się okresu. Powinna Pani spokojnie poczekać na krwawienie. Jeśli nie nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni proponuję wykonać test ciążowy. Tak jak jednak pisałam na wstępie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest w Pani przypadku minimalne. Pozdrawiam