Ryzyko ciąży po chwilowym włożeniu penisa do pochwy

Wczoraj z moim chłopakiem zaczęliśmy się piescic i rozbierać, on mi włożyl i od razu wyjal bo zapomnielismy o gumce, czy jest jakąś możliwość zajścia w ciążę? ( mamy 4 miesięcznego synka drugie planuje my za kilka lat)

Lek. Magdalena Pikul

Witam !
Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym powyżej przypadku jest znikome (w stu % nie można ciąży wykluczyć ze względu na możliwość dostania się preejakulatu do dróg rodnych ).Pozdrawiam