Ryzyko ciąży po dotykaniu przedmiotów po uprzednim dotknięciu członka z preejakulatem

jak duze ryzyko ciazy? Dzien w ktorym dużo śluzu przezroczystego, rozciagliwego. chlopak dotykał penisa, potem dotykał myszki. po ok godzinie od opuszczenia rpzez niego komputera, ja zaczelam korzystać, dotykałam tej myszki. potem poszlam do lazienki i nie umylam rak tylko od razu badalam polozenie szyjki macicy. jak duze ryyzko ciaszy? 2 cykl od odstawienia MIcrogynonu 21. (3 msc stosowania) 11 dzień cyklu.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bliskie zero.