Ryzyko ciąży po masażu i wcześniejszym dotknięciu preejakulatu

W moje dni płodne chłopak robił mi masaż. Wziął kroplę preejakulatu, roztarł, wytarł, dotknął kanapy, jeszcze chwilę mnie masował, po czym masował mnie chwilę po tyłku, nie wkładając palców bezpośrednio między pośladki, co najwyżej ocierając. Pośladki są niedaleko pochwy, tam jednak palca nie wkładał a na tyłku nie było śluzu owulacyjnego Miał suche palce. A nawet, teoretycznie, gdyby miał lekko wilgotny i tylko wtarł mi w tyłek czy nawet w tą szparę i nic by nie mogło spłynąć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie załączonego opisu trudno jest określić możliwość zapłodnienia. W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia.