Ryzyko ciąży po pęknięciu prezerwatywy bez wytrysku i krótkim stosunku

Witam czy możliwe jest zajście w ciąże przy tym jak chłopak włożył penisa ok 4cm i pękła prezerwatywa ? NIe doszło do wytrysku . Miesiączke dostałam zgodnie z cyklem dzień przed okresem robiłam test wyszedł negatywny. Teraz mam ochotę na słodycze i dośc często kręci mi się w głowie przy wstawaniu np . Minął nie cały miesiąc od zdarzenia.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na ciążę w tej sytuacji nie są zbyt duże. Oczywiście nie mogę jej wykluczyć gdyż preejakulat znajdujący się w prezerwatywie może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia.