Ryzyko ciąży po pęknięciu prezerwatywy przed wytryskiem

Witam Kochałam się z partnerem z zabezpieczeniem ( prezerwatywą ) w pewnym momencie ona pękła z boku, ale wytrysku nie było i od razu gdy strzeliła przerwaliśmy stosunek, na dodatek mam kilku miesięczne zaburzenia owulacji, ostatnią miesiączkę miałam w grudniu zeszłego roku. Od stosunku minęły 4 tygodnie, nie miałam żadnych objawów tylko czasami boli mnie żołądek ale to pewnie z nerwów a teraz jest w porządku. Chciałam się zapytać czy byłoby jakiekolwiek ryzyko zajścia w ciążę ?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
teoretycznie istnieje pewne, niewielkie ryzyko ciąży. W płynie preejakulacyjnym czyli wydzielinie wydobywającej się z penisa przed wytryskiem mogą bowiem znajdować się plemniki.