Ryzyko ciąży po pettingu i myciu rąk

Witam! Kilka dni temu uprawiałam ze swoim partnerem peeting - dotykaliśmy się nawzajem, staraliśmy się kontrolować aby nie doszło do wytrysku w bliskości moich narządów płciowych, więc wytrysk odbył się z dala ode mnie. Wymyliśmy ręce. Drugi wytrysk był także z dala ode mnie, po raz kolejny wymyliśmy ręce. Mam zatem pytanie - czy w takiej sytuacji istnieje możliwość ciąży? Dbaliśmy o higienę i staraliśmy się kontrolować aby nie było wytrysku przy mnie. P.S. Nie było penetracji w ogóle.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W takim przypadku nie ma ryzyka ciąży - nie ma powodów do niepokoju.