Ryzyko ciąży po seksie w prezerwatywie w dzień płodny

Witam. W sobote uprawialem seks z dziewczyna ja bylem w prezerwatywie spuscilem sie na zewnatrz wiec nie bylo kontaktu z jej miejscem intymnym . Prezerwatywa byla cala nie pekla i nie zsunela sie . Dodatkowa ona bierze tabletki na regularny okres i one sa anty . Tylko pofobno miala wtedy dni plodne ... myslicie ze moze byc w ciazy ? Strasznie sie boi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Przede wszystkim warto podkreślić, że jeśli Pana partnerka stosuje tabletki antykoncepcyjne, to nie ma dni płodnych! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest zatem naprawdę znikome - nie ma powodów do niepokoju.