Ryzyko ciąży po skorzystaniu z toalety po mężczyźnie

Witam . Zdarzył mi się przypadek , ostatnio bezpośrednio poszłam po wujku do w-c załatwić tam swoje sprawy , no i niestety gdy już załatwiłam tą sprawe , że tak powiem nieładnie kał poleciał ,zawartość z wc chlapła mi w miejsce intymne , w tej zawartości było coś białego chyba sperma , ale nie wiem , bo mógł by być też śluz , boję się , że jestem w ciąży . Nie wiem czy spóznia mi się miesiączka , bo nie liczę czy mogę być w ciąży ? Proszę o potraktowanie mojego pytania poważnie . ! Dziękuje ; )

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie może być Pani w ciąży. Ryzyko ciąży w opisanym przypadku jest równe zero.