Ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenia a bóle menstruacyjne bez okresu

ostatni okres miałam 9 sierpnia, trwał 5 dni. 4 września byłam z wizytą u ginekologa, miałam wówczas śluz poowulacyjny. od 6 września kochałam się z moim chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia. wczoraj miałam bóle menstruacyjne, zapowiadało się na okres, ale nadal go nie ma. czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?
KOBIETA ponad rok temu

Zwykle jest ono mniej obfite.
I lepiej przyjąć, że nie ma dni niepłodnych, tylko są tak zwane niepłodne...
Pozdrawiam.