Ryzyko ciąży po stosunku w prezerwatywie i w dni niepłodne

Witam! Współżyłam z moim partnerem miesiąc temu w dni niepłodne, zabezpieczaliśmy się prezerwatywą. Okres spóźnia mi się już 8 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo, że to ciąża?

Witam, w opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest bliskie zeru. Wydaje się, że nie ma podstaw do obaw. Jeżeli jest Pani zaniepokojona spóźniającą się miesiączką, może Pani wykonać test ciążowy, który na tym etapie powinien wiarygodny wynik. W przypadku opóźnienia miesiączki o kolejny tydzień wskazana będzie wizyta u ginekologa. Pozdrawiam