Ryzyko ciąży po stosunku z prezerwatywą w dniu płodnym

11 lut b.r. razem z moją dziewczyną przeżyliśmy swój pierwszy raz Gdy ją rozdziewiczyłem włożyłem jej członka do pochwy na dosłownie 3-5 sekund, dodam że jakieś 30 minut przed stosunkiem doszło do wytrysku podczas pettingu ale zanim doszło do stosunku penis był już całkowicie suchy.Gdy go wyciągnąłem sprawdziłem czy wydzielił się preejakulat lecz niczego nie czułem i założyłem prezerwatywę i kochaliśmy sie 10 min dodam że dziewczyna była w ostatnim dniu dni nie płodnych..czy może zajść w ciąże?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę niewielkie. W przyszłości proszę jednak uważać i starać się unikać ryzykownych sytuacji.