Ryzyko ciąży po stosunku z zsuniętą prezerwatywą dzień po okresie

Witam W ostatnią noc kochałam się z chłopakiem. Jako zabezpieczenia użyliśmy prezerwatywy. Po stosunku, kiedy chłopak wyszedł ze mnie zawartość była we mnie, jednak trochę zostało na wejściu do pochwy. Do stosunku doszło dzień po zakończeniu prze zemnie miesiączki, a mój cykl trwa 27-30 dni. Tu pojawia się pytanie: czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszystko zależy ile trwała miesiączka. Niemniej jednak szansa na ciążę jest dość mała.