Ryzyko ciąży po wytrysku na rękę i pettingu po wytarciu chusteczką

Czy możliwe jest, że zaszłam w ciążę, jeśli mój chłopak wytrysnął na moją rękę, po czym dokładnie wytarłam ją chusteczką (tak, że wydawała mi się sucha) jednak jej nie umyłam, po czym po ok 15 minutach( podczas których chodziłam po domu, ubierałam się, dotykałam przedmiotów codziennego użytku, rozczesywałam włosy) dotknęłam delikatnie pochwy (w celu sprawdzenia czy jest mokra, nie wkładałam palca głębiej)?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie.Ryzyko zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest minimalne. Można powiedzieć iż z zasadzie nie możliwe. Proszę obserwować swój organizm. Jeżeli by wystąpiły jakieś niepokojące objawy polecam wizytę u ginekologa.