Ryzyko ciąży po zdjęciu prezerwatywy w trakcie stosunku

A jest większe prawdo podobieństwo czy mniejsze , że mogę być w ciąży ?, jeżeli wytrysk był jak miał Tomek na członku prezerwatywę i po chwili zdjął ją i kochaliśmy się dalej . Mogły być plemniki na członku ? Proszę o jak najwięcej informacji na ten temat :( bo fiksuje powoli że mogę być w ciąży :( mimo , że Tomek twierdzi , że na pewno nie będe w ciązy :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli po wytrysku Pani partner zdjął prezerwatywę a następnie doszło do kolejnego stosunku bez zabezpieczenia, to ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny około 14 dni po stosunku.