Ryzyko ciąży podczas ocierania się narządami płciowymi z chłopakiem w ubraniu

Witam. Jestem dziewicą, jakiś czas temu z chłopakiem doszło do następującej sytuacji. Ja siedziałam na nim nago, on miał na sobie spodnie z piżamy. Chciałam zapytać czy podczas takiego siedzenia, ocierania się o sb istnieje ryzyko ciąży? Do wytrysku nie doszło.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży właściwie nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.