Ryzyko ciąży podczas seksu bez zabezpieczenia i bez wytrysku w dni płodne

Jaka jest szansa na zajście w ciąże podczas seksu bez zabezpieczenia i bez wytrysku w dni płodne ? Czy to że w płynie produkowanym przez mężczyzne są zawarte plemniki zdolne do zapłodnienia to mit ? Bardzo dziękuję za ewentualną odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, tak istnieje możliwość, gdyż preejakutat zawiera niska liczbę plemników.
Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

To prawda, że w preejakulacie są plemniki, w związku z czym jest szansa na zapłodnienie. Proponuję zrobić test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki, gdyby się nie pojawiła.
Pozdrawiam