Ryzyko ciąży pomimo wystąpienia miesiączki po 5 dniach od stosunku

Witam... 01.09 odbylam 'stosunek' jesli tak to mozna nazwac,bo chlopak tylko 5 razy wlozyl i wyjal. 08.09 Dostalam miesiaczki,ktora trwala do 12.09 13-14.09 rano po siuskach bylo czerwono... dzisiaj (15.09) Mam straszny bol krzyza... Piersi mam takie jak zawsze po okresie,nie sa jędrne i nie bolą. Jest jakaś szansa na ciąże,jezeli 7 dni po stosunku wystąpiło 5 dniowa miesiączka? Cykle mam 28-30 dniowe. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Nie ma powodów do niepokoju.