Ryzyko ciąży pomimo zastosowanie Escapelle i wystąpienia okresu

Witam. Współżyłam (6 lipca) z chłopakiem 6 dni przed okresem. Był on opóźniony ze względu na tabletke Escapelle i stres przed niechcianą ciążę. Terminowo miał być 5 lipca. Nie doszło do wytrysku ale wiadomo prejakulat. Jak duża szansa jest na ciążę ??? Okres (12 lipiec) był obfity i nic się nie zmieniło i nie zmienia (żadnych plamien ani zmian w śluzie)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku praktycznie nie ma ryzyka ciąży. Jeżeli chce Pani rozwiać wątpliwości to proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.