Ryzyko ciąży przy pocieraniu się w ubraniach

W 3 dc chlopak skonczyl w swoje majtki. Pozxniej się ocieraliśmy ale byliśmy w ubraniach imitowalismy ruchy seksualne dlugo. A sperma Bryla w majtkach. Jak duze ryzyko ciazy? Cykle różne. 23-30 dni. Proszę o pomoc. Boję się. Jeszcze dotykał mojego brzucha dłonią ze spermy. Poszłam się kapac a woda spod prysznica po mnie spływała. Wkładałam tez tam palce. Moglo się tam to dostać? Jakie ryzyko? dodam tez ze dotykal pochwy i tylka przez spodnie i mial z tego reke brudna. Jak duze ryyzko?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest dość mała.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma powodów do niepokoju.