Ryzyko ciąży przy stosunku analnym a kłucie jajnka

Kochalam sie z mom chlopakiem bez zapezbieczenia, ale nie doszedł we mnie. Wcześniej tego samego dnia, doszedł też, ale również nie we mnie i był to seks analny. Po tym miałam owulacje, a po owulacji zaczął mnie boleć, kłuć prawy jajnik, czasem naprzemiennie z lewym, czasem czułam też w okolicach prawego jajnika ciepło. Boje się, że to jest ciąża, a bardzo tego nie chce..

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

takie bóle na pewno nie świadczą o ciąży jednak jeśli doszło do stosunku to ryzyko ciąży istnieje. Proszę wykonać test ciazowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.