Ryzyko ciąży przy stosunku przerywanym

Witam! Chciałam spytać, dostałam okres 11 sierpnia i krwawienie występowało do 16 sierpnia. W lipcu miesiączkę dostałam 8 i krwawiłam około 5 dni. Kochałam się z chłopakiem 20 sierpnia i 21 bez zabezpieczenia. Dodam, że stosowaliśmy stosunek przerywany. Jaka jest możliwość zajścia w ciążę? Z góry dziękuję a odpowiedź.

Witam serdecznie, W treści zapytania podaje Pani długość zaledwie 1 cyklu, nie ustosunkowując się do ich regularności. Na podstawie powyższych danych niemożliwe jest dokłądne ustaleine dni płodnych, a tym samym ryzyka ciąży. Przy założeniu, że Pani cykle są regularne i trwają zawsze podane 34 dni, do stosunku doszło w trakcie trwania dni niepłodnych, a zatem ryzyko ciąży jest bliskie 0. Jeżeli Pani cykle bywają krótsze niż 24 dni, to ryzyko ciąży zostało podwyższone. Proszę pamiętać, że stosunek przerywany jest najmniej skuteczną metodą zabezpieczenia. Pozdrawiam.