Ryzyko ciąży w przypadku nieregularnych miesiączek

Osttani okres mialam 22 czerwca teraz liczylam ze dostane 18 lipca chociaz cykle mam nieregularne bo co 24, 26, 28 a nawet 30 dni. Dnia 9.07 odbylam stosunek czlonek byl w pochwie tylko przez pare minut bez zabezpiecznie nie doszlo do zadnego wytrysku przed i po. Test ciązowy zrobiłam 17 i wyszlo negatywnie Czy jest mozliwosc ze jestem w ciązy Mam powiekszone piersi ale nie bola i wzdety brzuch jak na okres czasem bole jajnikow tak jak zawsze na okres i plamienie na brązowo ale bradzo malo
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jest dość niskie. Test ciążowy wykonała Pani jednak za wcześnie - by wynik był maksymalnie wiarygodny powinno się go wykonać po około 14 dniach od stosunku. Proszę poczekać na miesiączkę a jeśli nie wystąpi proszę ponownie wykonać test ciążowy.