Ryzyko nawrotu kamieni w wątrobie po operacyjnym usunięciu

Dzieñ dobry , chcialabym sie dowiedziec czy po operacyjnym usunieciu kamieni z watroby moga powrócic ponownie? i czy lepsza metoda jest oczyszczenie watroby naturalna poprzez ziola (ksiazka wydana przez dr. Anreas Moritz)Dziekuje.

- takie ryzyko zawsze istnieje
i czy lepsza metoda jest oczyszczenie watroby naturalna poprzez ziola (ksiazka wydana przez dr. Anreas Moritz)
- zioła oczywiście mogą przynieść efekty lecz środki farmakologiczne mają bardziej udowodnione działanie