Ryzyko przedostania plemników do pochwy po seksie oralnym

Dziew.robiła mi loda,Przed był wytrysk, ale po wytrysku robiła. Trzymała go. POtem wyszedłem ona została i jej dotykała (przez spodnie) brzucha, pleców, piersi(na gołe cialo) Czy z tych miejsc mogło nasienie przejśc tam? Czy jakwieczorem kąpała(kilka godz.po) to za pomocą wody spod prysznica mogly się plemniki tam dostać?Miała dziwny okres.3 dni wczesniej dostała..1i2dc średnie krw. 3 dc było bardzo mało krwi, 3/4dc duża kropka na podpasce,4 dc od przedpoł do pop średn kwawienie 4/5,5 dc kropka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szanse na ciążę w tej sytuacji są dość niskie, choć nie mam możliwości aby ją wykluczyć. Dla pewności możnaby wykonać test ciazowy w 14 dniu po stosunku.