Ryzyko zachorowania na różyczkę a ciąża
Witam! W dzieciństwie nie chorowałam na różyczkę, ale byłam szczepiona. Przed zajściem w ciążę lekarz zlecił mi określenie tylko przeciwciał IgG odnośnie różyczki. Wynik wynosił 15 (dodatni). Wyniki przeprowadzone w 12 tc wynosiły: IgM:

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Niestety, nie podała Pani wyniku badania przeprowadzonego w ciąży. Nie jest zatem możliwa interpretacja.