Ryzyko zajścia w ciążę mimo braku wytrysku

Dobry wieczór! Uprawiałam dzisiaj z moim mężczyzną seks. Biorę tabletki od 6 miesięcy. Dzisiaj nie mam dni płodnych, bo zaczynają mi się jutro. Uprawialiśmy seks bez dodatkowego zabezpieczenia, chociaż zawsze to robimy. Oczywiście nie doszedł we mnie, wyjął go i dokończył sam. Jednak jakoś się boję. Czy jest możliwa ciąża, nawet jeżeli nie doszedł w środku? Czy są dni płodne podczas brania tabletek? Czy można uprawiać seks bez zabezpieczenia dodatkowego, jeżeli biorę tabletki? Pozdrawiam i dziękuję!

Witam serdecznie!
W czasie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych dochodzi do zahamowania owulacji, a zatem nie występują dni płodne. Jeżeli zatem przyjmuje Pani tabletki regularnie (a w międzyczasie nie występują ostre biegunki, wymioty czy inne sytuacje osłabiające działanie preparatu), to nie ma potrzeby stosowania dodatkowych metod zabezpieczenia.
W opisanym przypadku nie widzę zatem do obaw o ewentualną ciążę.
Pozdrawiam